Dungeon Wor

Dungeon Wor

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 337
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici fetchdoggy

Dungeon Wor klasik Wizard of Wor oyununu Android cihazlarınıza taşıyor

Dungeon Wor, Commodore 64'ün nostaljik oyunu Wizard of Wor'u Android telefonlarınızda oynamanızı sağlayan ücretsiz bir Android oyunudur.

Retro tarzdaki oyun zamanında birçok oyunsever tarafından saatlerce oynanmaktaydı. Bağımlılık yapıcı oyun yapısı kullanıcıların oyunu bırakamamasına neden olmaktaydı. Oyunda ürpertici canavarlara karşı mücadele veriyor ve ateş ederek hepsini yoketmeye çalışıyorduk. Oyundaki dar labirentlerde gezinen farklı yeteneklere sahip canavarlar bize ecel terleri döktürürken bölüm geçtikçe daha hızlı bir şekilde hareket etmeye başlayan canavarlar adrenalin ve gerilimi tatmamızı sağlıyordu.

Dungeon Wor işte bu eğlenceyi tekrar yaşamamıza imkan veriyor. Oyundaki kontroller aynen orjinal oyunda olduğu gibi kahramanımızı yönlendirme ve ateş etmekten ibaret. Sanal kontrol cihazı sayesinde karakterimizi yön tuşlarına dokunarak yönlendirerek canavarları avlayabilyoruz. Dungeon Wor ile artık onlarca oyun kolu kırmaktan da kurtuluyoruz. 

Yüksek donanım gücü gerektirmeyen oyun çoğu Android cihazda oynanabilmektedir. Eğer retro tipte oyunları seviyorsanız Dungeon Wor'u kaçırmayın.