EA SPORTS UFC

EA SPORTS UFC

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 8,796
  • DOSYA BOYUTU 417.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Electronic Arts

EA SPORTS UFC güzel grafiklere sahip bir mobil dövüş oyunudur

EA SPORTS UFC eğer heyecanlı karşılaşmalar yapmak isterseniz oynayabileceğiniz bir mobil dövüş oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan EA SPORTS UFC'de MMA dövüş türünün en prestijli ligli olan UFC'ye katılıyoruz ve dövüş yeteneklerimizi sergiliyoruz. Açılımı mixed martial arts - karma dövüş sanatları olan MMA sporunda sporcular farklı dövüş sanalatlarından alınmış teknikleri birleştirebiliyorlar ve kendi dövüş stillerini oluşturabiliyorlar. EA SPORTS UFC bize bir MMA dövüşçüsü olarak ringe çıkma ve UFC ligine katılarak şampiyonluk peşinde koşma imkanı veriyor.

EA SPORTS UFC içerisinde ünlü MMA dövüşçülerini bulabilmekteyiz. 70'in üzerinde dövüşçüye yer veren EA SPORTS UFC'de dövüşçülerin kendiklerine has dövüş hareketlerine de yer veriliyor. Oyuna başladıktan sonra maçları kazandıkça dövüşçümüzü adım adım geliştirebiliyoruz ve daha güçlü rakiplerle karşılaşmaya hazırlanıyoruz.

EA SPORTS UFC'de dövüşlerde hareketleri gerçekleştirmek için ekrana dokunuyoruz veya parmağımızı ekranda sürükleyerek özel eylemleri gerçekleştiriyoruz. Oyunun grafikleri oldukça yüksek kaliteye sahip. Eğer eğlenceli bir dövüş oyunu oynamak isterseniz EA SPORTS UFC'yi deneyebilirsiniz.