Easy Audio Converter

Easy Audio Converter

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 381
  • DOSYA BOYUTU 0.32 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ByteCool Software Inc.

Easy Audio Converter ile farklı ses dosyası formatlarını birbirine dönüştürebilirsiniz

Easy Audio Converter birçok farklı ses dosyası formatını birbirine dönüştürebilen kullanışlı bir ses dönüştürme programıdır.

Program WAV to MP3 yani WAV dosyasından MP3 yapma işlemi gibi durumlarda size yardımcı olmaktadır. Kimi cihazlar belli ses formatları ile uyumludur. Bu nedenle bu cihazlarla uyumlu olmayan ses formatlarını başka formatlara çevirme ihtiyacı duyulmaktadır. Geniş ses formatı ve kodek desteğine sahip program ile farklı cihazlarınızla uyumlu ses dosyalarını kolayca yaratabilirsiniz.

Easy Audio Converter MP3, WAV, OGG gibi yaygın ses formatlarını desteklemektedir. Program ile ses dönüştürme işlemi pratik bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Uygulamanın arayüzü olduk.a sadedir. Gereksiz menülerle boğuşmadan ihtiyacınızı karşılayabilir, ses formatı değiştirme işlemini saniyeler içinde halledebilirsiniz. Sürükle-bırak desteğine sahip Easy Audio Converter ses dosyalarınızı Windows dosya gezgininden direkt olarak program ana penceresine taşıyıp bırakmanıza imkan tanır. Böylece ses formatı dönüştürme işlemini anında başlatabilirsiniz. Ayrıca toplu dönüştürme yeteneğine sahip program ile çok sayıdaki ses dosyasını aynı anda dönüştürebilirsiniz.

Easy Audio Converter dönüştürme işlemleri öncesi ses kalite ayarı yapmanıza ve kullanılacak kodek tipini belirlemenize izin verir. Bitrate, kanallar gibi özellikler değiştirilebilmektedir.