Easy Convert

Easy Convert

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,697
  • DOSYA BOYUTU 7.50 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Smart Pc Soft

Easy Convert ile ses ve video dosyalarınızı farklı formatlara dönüştürebilirsiniz.

Eğer ses ve video dosyalarınızı bilgisayarınızdan farklı cihazlarda oynatmakta sıkıntı yaşıyorsanız Easy Convert yardımınıza koşacak kullanışlı bir programdır.

Ücretsiz olarak sunulan program ses dönüştürme ve video dönüştürme ihtiyacını karşılayarak hızlı bir çözüm sunmaktadır. Program ile saniyeler içinde format değiştirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Program sade bir arayüze sahiptir.  Sadece ihtiyacınız olan kısayolları içeren program gereksiz menüler ve tuşlar ile görüntü kalabalığı yapmaz. Bu şekilde oldukça kolay bir kullanım sunan program kullanıcı dostu olmaktadır.

Programın videoyu MP3'e dönüştürme özelliği sayesinde video dosyalarınızı MP3 çalarınızda ya da telefonunuzda dinleyebilirsiniz. Program MP3 dosyaları haricinde AVI, WAV, FLV, MP4, FLAC, MKV, OGG, MPEG formatlarını da destekeyerek değişik ses ve video formatları arasında geçiş yapmanızı sağlar.

Program video kalite ayarı özelliği ile dönüştürülecek dosyalar için farklı kalite seçenekleri sunar ve ihtiyaca yönelik bir kullanım sağlar. Program genel olarak amaca hitap eden, karışık olmayan bir format değiştirme yazılımıdır.