Edge Color Notifications

Edge Color Notifications

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,785
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Golgorz

Edge Color Notifications, piyasaya yeni çıkacak olan Samsung Galaxy S6'nın özelliklerinden bir tanesi olan arama geldiğinde ekran kenarlarından renkli bildirim özelliğini Android cihazlarınızda kullanmanızı sağlayan ücretsiz bir uygulama.

Edge Color Notifications, fırsatçı Android uygulama geliştiricilerinin teknolojiyi nasıl takip ettiklerini ve çıkan yeniliklere karşı nasıl hızlı hareket ettiklerini simgeleyen bir Android uygulaması. Samsung'un geçtiğimiz haftalarda tanıttığı ve Nisan ayında piyasaya sürülecek olan amiral gemisi Samsung Galaxy S6 Edge'in sahip olduğu özelliklerden bir tanesini diğer Android telefon sahiplerinin kullanmasını sağlayan uygulama, arama geldiğinde ekran kenarlarından ışıklı bildirim almanızı sağlıyor.

Aslında son derece basit bir uygulama olmasına rağmen telefonunuzu sessizde kullanırken ışık sayesinde gelen aramaları görmenizi sağlayan uygulamanın çok tutacağını düşünüyorum. Uygulamanın tek sunmuş olduğu özellik, telefonunuza gelen aramalardan ekran kenarlarınızın renkli bildirim yapması. Gerekli ayarları yaparak ekranın sadece sol, sağ yada her iki taraftan renkli bildirim yapabilmesini sağlayabiliyorsunuz. Ayrıca hangi renk bildirim almak istediğinizi de siz seçiyorsunuz. Örneğin karanlık ve loş ortamlarda kırmızı yada mor renklerinden birini seçerek ışığı daha rahat görebiliyorsunuz.

Gelen aramaları görebilmek dışında görsel güzellik kazandıran uygulama ufak boyutlu olduğu için cihazınızın performansını etkilemiyor. Aynı zamanda sadece aramalarda aktif olduğu için bataryanızı da çok fazla tüketmiyor.

Farklı, eğlenceli, renkli ve ücretsiz bir kişiselleştirme uygulaması arıyorsanız, mutlaka denemeniz gereken uygulamalardan bir tanesi. Hemen ücretsiz olarak indirip deneyebilirsiniz.