Efsane: Ejderhalar Mirası

Efsane: Ejderhalar Mirası

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 14,724
  • DOSYA BOYUTU 332.84 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici IT Territory

Ejderhalar Mirası, internet üzerinden oynanabilen bir çok oyunculu rol yapma oyunu.

Ücretsiz bir devasa çok oyunculu çevrimiçi oyun olan Efsane: Ejderhalar Mirası'nı, browser (internet gezgini) üzerinde oynayabildiğiniz gibi aynı zamanda game-client programını indirerek masaüstünüzde de oynayabilirsiniz. Herkes kolayca üye olabilir, savaşmak için tarafını seçer ve muazzam dövüşlerde egemenlik sağlamak amacıyla savaşmaya başlayabilir.

Oyunda insan ve magmar olmak üzere iki ırk bulunuyor. Gelişmiş meslek, hanlık ve takım sistemi ile bu iki ırk arasındaki mücadele oyunun temelini oluşturuyor. Bunların yanı sıra yüzlerce görev, binlerce yaratık, sayısız nesneyle eşsiz bir oyun deneyimi sunuyor. Efsane: Ejderhalar Mirası, Feo Dünyası olarak adlandırılan fantastik bir dünyada geçiyor. Bu dünya magmarlara ait Hayir Kıtası ile insanlara ait Ogriy kıtası olarak ikiye bölünmüş durumda. Bu kıtalarda bulunan yüzlerce NPC, oyunculara son derece zorlu yüzlerce görev verip, onların hem oyunda kendilerini daha da geliştirmelerini hem de düşmana karşı daha da güçlenmelerini sağlıyor.

Dövüşlerde başarılı olmak için sadece şanslı olmanız yeterli olmayacaktır. Aynı zamanda doğru kararlar vermeli ve zamanında hareket etmelisiniz. Dövüşler hakkındaki diğer bilgilere oyun içerisinde yardım bölümünde bulunan Acemi Kitabı'ndan ulaşabilirsiniz. Geliştirmekte olduğunuz karaktere giydiğiniz elbiseler ve silahlar sadece görüntü değildir. Savaş sırasında ek özellikler almanıza katkı sağlarlar. Karşınızdaki rakibin üzerindeki eşyalara bakarak dövüşün sonucu tahmin etmeniz mümkün olabilir.

Dikkat! Efsane: Ejderhalar Mirası'nı oynamak için kayıt olmanız gerekmektedir.