Elements: Epic Heroes

Elements: Epic Heroes

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 144
  • DOSYA BOYUTU 176.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici GAMEVIL Inc.

Multiplayer destekli bir hack & slash oyunu olan Elements: Epic Heroes'ta savaşan takımınızı oluşturup dünyayı saran kötülüğe karşı mücadele ediyorsunuz.

Kendi takımınızı kurup savaştığınız bu hack & slash oyununda karakterlerin tasarımı Rayman'i andıran eklemsiz ve karikatür gibi bir yapıya sahip. Oyunda karşınıza çıkacak rakiplerin haddi hesabı yok, multiplayer oyun oynamanız da mümkün. Oyun ücretsiz olarak oynanabiliyor, ancak karşınıza oyun içi satın alma seçenekleri ve sürüyle reklam da çıkacaktır.

Elements: Epic Heroes'ta karanlık lordun etrafa saldığı korkuya karşı oluşturduğunuz takımla dünya üzerindeki karanlığı yok etmeye çalışıyorsunuz. Dilediğiniz karakteri tıkladıktan sonra rakibi seçip saldırı yapabiliyorsunuz. Karakterleriniz güçlendikçe kazandıkları yeni yeteneklerle asıl güçleri ortaya çıkıyor.

Dört tane arkadaşınızı daha oyununuza dahil edip gerçek zamanlı olarak devasa bölüm sonu canavarlarına karşı mücadele etmeniz mümkün. Bu rakipler arasında ejderhalerdan tutun karanlık lorda kadar varan geniş bir yelpaze mevcut.

Sonsuz kuledeki maceranızda sınırlarınızın sizi nereye götüreceğini öğrenebiliyorsunuz. Çıkabildiğiniz her kat için daha fazla ödüllendirilmeniz de cabası. Eğer reklam ve oyun içi satın alma ekranlarından çok rahatsızlık duymuyorsanız, Elements: Epic Heroes eğlenceli bir zamanı garantiliyor.