Elite Forces

Elite Forces

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 30,830
  • DOSYA BOYUTU 772.82 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Nova Worlds

Elite Forces, online bir free to play MMOFPS oyundur.

Elite Forces, online bir free to play MMO FPS oyundur. Oyun tamamen Türkçe olduğundan daha Türkçe bir açıklama yapmak gerekirse; Elite Forces (Özel Kuvvetler) oynaması bedava olan, çevrimiçi, birinci tekil şahıs kamera açısı ile oynanan bir oyundur. Özellikle uzakdoğuda fenomen haline gelen Dubai merkezli Doa Games'in bu oyunu artık Türkiye'ye Nova Worlds ile gelmiş bulunuyor. Bu ücretsiz oyunu indirip oynamaya hemen başlayabilirsiniz.

Yakın gelecekte dünyamız, azalan kaynaklar, kötüleşen çevre şartları ve askeri savaşlar nedeniyle yaşanmaz bir hale gelmiştir. Dünya liderleri toplanarak bu kötü gidişatı durdurmaya karar verirler. Aldıkları karar sonucunda ortak bir federasyon kurulur. İşte bu federasyonun iç çekişmelerinin askeri bölümünde oyuncular söz sahibi oluyor ve savaşlar başlıyor.

 

Elite Forces'da seçebileceğimiz; Komando, Özel Kuvvetler ve Destek Birimler olmak üzere 3 sınıf bulunuyor. Bu sınıfları oyun sırasında istediğimiz gibi seçebiliyoruz. Bu sınıfların özel yetenekleri ise şöyle;

Komando Yetenekleri: Dart, Yenilmez, Bomba Gibi, Süratli

Özel Kuvvetler Yetenekleri: İzci, Bomba, İntikam, Katliam

Destek Birimi Yetenekleri: Ateş Gücü, Bastırma, Anti-İzci, Ölme

Elite Forces'da tam 7 çeşit oyun modu bulunuyor. Bunlar; Takım Modu, Kule Savunma Modu, Virüs Modu, Direniş Modu, Av Modu, Ölüm Modu ve Tur Bazlı Mod... Her moda özel kullanabileceğimiz ırklar bulunuyor. Her ırkın kendine has özellikleri var. Yapımcılar bu konuda elleri açık davranmışlar. (Ateş Kurdu, Hançer, Hastalıklılar, Parazit, Parazit Vücut, Kelle Avcısı, Yıkıcı, Komik Yüz, Başçavuş, İmparator Böcek, Gök Devriyasi, Raytheon, Kukla ve Atlı Karınca) Her moda özel farklı stildeki ve hatta hikaye içerikli oyunlar gerçekten ilgi çekici görünüyor.

 

Silahlar açısından da çok fazla seçenek oyuncuların tercihine bırakılmış. Çünkü; 2 adet sniper, 1 adet makinalı, 4 adet taaruz, 3 adet hafif makinalı, 2 adet tabanca ve 2 adet pompalı olmak üzere toplamda 14 tane silah seçeneği bulunuyor. Zamanla bu silahların sayısının daha fazla artacağını da belirtelim. Oyunda ayrıca kıyafetlerimizi, kaskımızı, yeleğimizi ve bombalarımızı tercihimize göre biz seçiyoruz.

ARTILAR

Bol sayıdaki oyun modları

Bol sliah çeşidi