Endless Skater

Endless Skater

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,861
  • DOSYA BOYUTU 134.20 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Microsoft Studios

Endless Skater, harika 3 boyutlu grafikler sunan ücretsiz bir kaykay oyunudur.

Endless Skater, Windows 8’li tablet ve masaüstü PC’nizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir kaykay oyunudur. Sonsuz oynanışa sahip oyunda profesyonel kaykaycılar Danny Way, Sean Malto, Lyn-Z Adams Hawkins Pastrana, Christian Hosoi ve Ryan Decenzo ile oynama şansı buluyorsunuz.

Microsoft Studios tarafından geliştirilen Endless Skater, harika 3 boyutlu grafikler sunan bir kaykay oyunu. Xbox hesabınızla entegre şekilde çalışan oyunda rayların üzerinde, çatılarda kaykaycınızla birbirinden zorlu artislik hareketler yapıyor, kombolarla yüksek puanlar kazanmaya çalışıyorsunuz. Birbirinden yetenekli 6 pro kaykacıdan dilediğinizle oynayabilirsiniz. İster okulların bahçesinde isterseniz de yüksek çatılarda oynama şansına sahipsiniz. Oyunda keşfedeceğiniz 25 farklı hareket bulunuyor. Beceri gerektiren bu hareketlerler sonunda alacağınız puanı da gerçek zamanlı olarak görebiliyorsunuz.

Puanınızı etkileyen onlarca ipucu ve kombo hareket keşfedeceğiniz oyunu Xbox hesabınıza giriş yaparak oynadığınızda, başarımlarınızı, lideler tablosunu ve skorlarınızı görebiliyorsunuz. Oyunu ister fare ve klavye ile isterseniz de Xbox kontrolcüsü ile oynayabiliyorsunuz. Kaykaycınızı yönetmek için hangi tuşları/tuş kombinasyonlarını kullanmanız gerektiği, yaptığınız hareketin anlamı oyunun başında gösteriliyor. Kısa bir ısınma turunun ardından yarışlara başlayabiliyorsunuz. Sonsuz ve Zamana karşı adını taşıyan iki farklı oyun modu içeren oyunaa basit bir kaykaycı ile başlıyor, puanları topladıkça pro kaykaycıların kilidini açıyorsunuz.

Endless Skater, Windows 8 platformu için hazırlanmış en başarılı kaykay oyunu. Eğer kaykay oyunlarından keyif alıyorsanız geliştiriciliğini Microsoft’un üstlendiği Endless Skater’ı kesinlikle atlamayın.