Enemy Territory: Quake Wars Demo

Enemy Territory: Quake Wars Demo

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 26,546
  • DOSYA BOYUTU 727.53 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Activision

İstilanın başlamasıyla birlikte dünya üzerindeki gelmiş geçmiş en gelişmiş silahların ve araçların bulunduğu savaşta yerinizi belirleyin.

Enemy Territory: Quake Wars oyununda istilaya gelen uzaylılar'a karşı dünya ordusunun destansı savaşını stratejik bir şekilde devam ettiriyorsunuz. Oyunda savaştıkça kalıcı karakter terfileriyle gelişmiş askerlere, gündüz ve gece savaş görevleriyle zorlu görevler gerçekleştirirken dünya üzerindeki en güçlü silahlar ve araçlarla amansız bir savaşın içinde dünyayı kurtarmak için kan döküceksiniz.

İstilanın başlamasıyla birlikte savaşıcağınız tarafı seçerken eşsiz 5 sınıftan birini seçerken isterseniz EDF (Dünya Savunma Kuvvetleri) ile insanlara katılabilir yada barbar Strogg ordularıyla kendinizi uzaylı ilan edebilirsiniz. Her sınıfta o sınıfa ait özel silahlar ve combat donanımları bulabileceksiniz.

Size sunduğumuz bu demo versiyonunda en son sürümü ile Valley bölümünü oynayabileceksiniz. Demo sürüm hem single player olarak hemde multiplayer olarak destek vererek oyunu isterseniz çoklu şekilde denemenizede olanak tanıyor.

Uyarı: Oyun'un dosya boyutu yüksektir. İndirme işlemi uzun sürebilir.