Equestria Girls

Equestria Girls

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,494
  • DOSYA BOYUTU 122.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Hasbro Inc.

Equestria Girls ile Android cihazlarınızdan kız karakterlerinizi giydirebilir ve maceradan maceraya koşabilirsiniz.

Equestria Girls oyunu, Android akıllı telefon ve tablet sahibi kullanıcılar için hazırlanmış eğlenceli bir oyun diyebilirim ancak oyunun temel olarak kız çocuklarına yönelik olarak hazırlandığını belirtmek gerek. Hasbro tarafından hazırlanan oyunu en verimli şekilde oynamak için bu karakterlere ait gerçek oyuncaklara sahip olmanız ve oyuncakların üzerindeki sembolleri taratmanız gerektiğini söyleyebilirim.

Ücretsiz olarak sunulan fakat içerisinde çok sayıda satın alma seçeneği barındıran oyun, dikkatli olmamanız halinde oldukça para harcatabilir ve bu nedenle satın alma seçeneklerini telefonunuzun ayarlarından tamamen iptal etme şansınız da var.

Oyundaki temel amacımız bize verilen Equestria kızlarını yönetmek ve onların küçük eğlencelerine katılmak. Pek çok farklı görev ve eğlenceli araca sahip olan oyun, böylelikle bir an bile sıkılmadan karakterimizle maceradan maceraya koşmamıza yardımcı oluyor. Onun görünümünü, kıyafetlerini ve pek çok aksesuarını değiştirebilme şansımız var ve böylelikle oldukça renkli bir karaktere sahip olabiliyoruz. Hatta fotoğraf çekimine bile izin veren oyun, böylece karakterimizin en güzel pozunu yakalamamıza yardımcı oluyor.

Oyunu oynayan diğer dostlarınızı da arkadaşınız olarak ekleme ve onlara yardımcı olma, sohbet etme gibi imkanlarınız da var. Tabii ki karakterinizin kullanabileceği çok sayıda seçeneği açmak için hem görevleri tamamlamanız hem de bazen satın alma seçeneklerinden faydalanmanız gerekiyor. Ancak biraz sabırla herhangi bir satın alma yapmadan oyunun keyfini çıkarabildiğinizi söyleyebilirim.

Oyunda kullanacağınız karakterlerin gerçek oyuncaklarınızdan alınmış olmaları ve oyun setlerinizi bu şekilde dijitale dökme imkanı eminim ki hoşunuza gidecektir.