Eternal Sword

Eternal Sword

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2
  • DOSYA BOYUTU 6 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Fun2play Games

Kendi savaşçınızı tasarlayarak nefes kesen RPG savaşlarına katılacağınız eşsiz bir oyundur.

Eşsiz tasarımlara sahip savaş kahramanlarını yöneterek aksiyon dolu bir serüvene atılacağınız ve rakiplerinizle nefes kesen kılıç savaşları yapacağınız Eternal Sword, Android işletim sistemine sahip tüm cihazlardan kolaylıkla erişeceğiniz ve ücretsiz olarak oynayacağınız eğlenceli bir oyundur.

Kaliteli grafikleri ve keyif verici ses efektleri ile dikkat çeken bu oyunda yapmanız gereken, farklı özelliklere ve silahlara sahip onlarca savaş kahramanı arasından dilediğinizi seçerek rakiplerinizle birebir mücadele etmek ve ganimet kazanarak yolunuza devam etmektir.

Oyunda kılıç şövalyesi, okçu, büyücü ve daha onlarca farklı işleve sahip savaşçı yer almaktadır. Ayrıca karakterlerinize giydirebileceğiniz birbirinden güzel zırhlar ve kostümler bunmaktadır. Hayalinizdeki savaş kahramanını tasarlayarak rakiplerinizle online arenada kıyasıya yarışacağınız benzersiz bir oyun sizleri bekliyor.

Dev canavarlara ve ilginç yaratıklara karşı savaşarak level atlayabilir ve ihtiyacınız olan altını toplayarak farklı seviyelerde mücadelenize devam edebilirsiniz.

Mobil platformda rol oyunları kategorisinde kendisine yer bulan ve oldukça geniş bir oyuncu grubu tarafından keyifle oynanan Eternal Sword, bağımlısı olacağınız sürükleyici bir oyun olarak öne çıkıyor.