Etherlords

Etherlords

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 92
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici NIVAL, INC.

Etherlords diğer oyunculara karşı oynayabileceğiniz bir mobil rol yapma oyunudur

Etherlords oyuncuları fantastik bir maceraya konuk eden eğlenceli bir mobil rol yapma oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz Etherlords'da kıyamet sonrası yıkıma uğrayan farklı dünyaların hikayeleri konu alınıyor. Biz oyunda bu dünyaları ziyaret ederek gizemlerini çözmeye ve bu dünyaların nasıl yok olmaya yüz tuttuğunu öğrenmeye çalışıyoruz. Bu işi gerçekleştirirken ise karşımıza birçok tehlike çıkıyor ve bu tehlikeleri canavar ordumuzla birlikte savuşturuyoruz.

Etherlords temel olarak oyun içerisinde keşfedeceğiniz çeşitli canavarları toplayarak savaştırdığınız bir kkart oyununa benziyor. Oyunda topladığınız canavarlarla 3 kişilik takımlar oluşturuyorsunuz ve savaştırıyorsunuz. Oyunu isterseniz tek başınıza oynayarak hikayeyi keşfedebilir, isterseniz çok oyunculu olarak oynayarak PvP maçlarında diğer oyuncularla savaşabilirsiniz ve oyunu daha heyecanlı hale getirebilirsiniz.

Etherlords'un oyun sistemi 60 saniyelik maçlara dayanıyor. Bu sayede oyunda hızlı maçlar yapabiliyorsunuz ve oyun sıkıcı olmaktan kurtuluyor. Güzel grafikleriyle tatmin edici bir görsel kalite sunan Etherlords hoşunuza gidebilecek bir mobil oyun.