Everypost

Everypost

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 330
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Everypost

Everypost, aynı anda birden fazla sosyal medya hesabı üzerinde paylaşım yapabileceğiniz kullanışlı bir Android uygulamasıdır.

Everypost, aynı anda birden çok sosyal medya hesabınız üzerinde paylaşım yapmanıza olanak sağlayan oldukça pratik ve kullanışlı bir Android uygulamasıdır.

Birçok kullanıcının dert yakındığı konulardan bir tanesi olan aynı anda birden çok sosyal medya hesabında eş zamanlı paylaşım yapma derdinin önüne geçmek için tasarlanmış bir uygulama olan Everypost, işini tam anlamıyla yapan uygulamalardan bir tanesi.

Aynı zamanda basit kullanıcı arayüzü sayesinde kolay bir kullanıma sahip olan uygulama, kullanıcıların fotoğraf, video ve müzik yüklemelerine de izin vermektedir.

Multimedya dosyalarınızı Facebook, Twitter, Google+, Pinterest, LinkedIn, tumblr, flickr ve e-posta aracılığıyla paylaşmanın en hızlı ve etkili yöntemi olan Everypost, aynı zamanda sahip olduğu eşsiz "Twitter metin kısaltma" özelliği sayesinde metinlerinizi olabilecek en uygun şekilde kısaltmaktadır.

Özellikle sosyal medya yöneticileri için oldukça kullanışlı bir uygulama olan Everypost'u aynı anda tüm sosyal medya hesapları üzerinden paylaşım yapmak isteyen tüm kullanıcılarımızın denemesini öneririm.