Evil Factory

Evil Factory

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 39
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici NEXON M Inc.

Evil Factory, birbirinden korkunç tasarımlara sahip olan canavarları bulmanızı ve onları öldürmenizi amaçlayan bir aksiyon oyunudur.

Bulunduğunuz bölge tehlike altında. Etrafta bu tehlikeyi önleyebilecek kimse yok. Evil Factory oyununda tüm görev size düşüyor. Tek başınıza savaşmalı ve tüm bölgeyi canavarlardan kurtarmalısınız. Andorid platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Evil Factory oyunu sizi büyük bir aksiyona davet ediyor.

Evil Factory oyununda bulunduğunuz bölgede yer alan canavarları keşfetmelisiniz. Bu canavarlar devasa boyutlara sahipler ve onları ancak siz yenebilirsiniz. Oyundaki mağazadan alabildiğiniz en iyi silahı almalı ve canavarlara karşı savaş ilan etmelisiniz. Oyunda sadece bir tane değil onlarca farklı canavar yer alıyor. Bu yüzden onları birebir çatışarak yenemezsiniz. Evil Factory oyununda biraz taktiksel oynamak zorundasınız. Oyunda canavarları yenebilmek için çeşitli yerlere bomba koymalı ve onları tuzağa düşürmelisiniz.

Piksel piksel olarak tasarlanan Evil Factory oyunu eski oyunları andırıyor. Bu sayede canavarlarla savaşırken aynı zamanda da nostalji yapabiliyorsunuz. Boş zamanlarınızda oynayabileceğiniz bir oyun olan Evil Factory'i farklı bir oyun görmek için deneyebilirsiniz. Eğer standart aksiyon oyunlarından sıkılmışsanız ve oynayacak farklı bir oyun arıyorsanız Evil Factory'i denedikten sonra oldukça fazla seveceksiniz.