Excalibur: Knights of the King

Excalibur: Knights of the King

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 273
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Free Thought Labs 2.0

Excalibur: Knights of the King mistik bir hikayeye sahip klasik tarzda atari oyunlarını andıran bir Android oyunudur

Excalibur: Knights of the King bir arcade oyun klasiği olan Golden Axe türünde ilerlemeli olarak oynanabilen ücretsiz bir Android oyunudur.

Excalibur: Knights of the King'in hikayesi Orta Çağ İngilteresi'nde geçmektedir. Yuvarlak masa şövalyelerinin ve Kral Arthur'un yer aldığı Avalon evreninde geçen oyunda kral Uther'in ölümünün ardından krallık kaosa sürüklenmiş, hükümdarlık için kanlı savaşlar ortaya çıkmıştır. İnsanlar benliklerini kaybetmiş ve kontrolsüzce birbirlerine saldırmaya başlamışlardır. İşte böyle bir ortamda yeni bir kral küllerinden yeniden doğmak üzeredir.

Excalibur: Knights of the King'de kahramanımızı seçerek karşımıza çıkan düşmanları özel yeteneklerimizi kullanarak yok ediyoruz ve ilerliyoruz. Klasik kılıç ve kalkanın yanında birçok büyülü yetenek de oyunda yer almakta. Oyunda 3 farklı sınıf yer almakta. Knight ile bileğimizin gücünü kanıtlayabiliyor, Assassin ile gölgelerin ardından düşmanlarımıza sessizce ölümü tattırabiliyor ve Wizard ile savaş alanını büyümüz ile temizleyebiliyoruz.

Excalibur: Knights of the King bize tek kişilik senaryo modu sunmanın yanında oyunu çoklu oyunculu olarak oynamamıza da izin veriyor. Ortak yapabileceğimiz görevlerin yanında guild - loncalara katılabiliyor ve daha büyük zaferleri tadabiliyoruz. Bunun yanında PvP karşılaşmalarına katılarak diğer oyunculara karşı yeteneklerimizi sergileyebiliyoruz.

Oldukça güzel grafiklere sahip oyun çok karışık olmayan bir kontrol yapısına sahip. Kullanabileceğimiz yetenekler ekranımızda özel simgelerle gösteriliyor. Bu yetenekleri kullandıktan sonra simgelerinin üzerinden tazelenme sürelerini takip edebiliyoruz ve zamanı geldiğinde tekrar kullanabiliyoruz.