Facebook Ads Manager

Facebook Ads Manager

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 326
  • DOSYA BOYUTU 7.80 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Facebook

Facebook Ads Manager, Facebook'a verdiğiniz reklamları Android cihazınızdan yönetme kolaylığı sunuyor.

Facebook Ads Manager (Facebook Reklam Yöneticisi), Facebook üzerinden verdiğiniz reklamları Android cihazınızdan yönetmenize izin veren resmi bir uygulama. Hali hazırda Facebook mobil kullanıcısıysanız doğrudan kullanmaya başlayabileceğiniz reklam yönetim uygulamasında reklamlarınızı düzenlemekten reklamlarınızın zamanı hakkında anlık bildirim almaya kadar pek çok işlemi mobilden yapma şansına sahipsiniz.

Facebook’a reklam veren küçük ve orta büyüklükteki işletmeler için düşünülmüş bir uygulama olan Facebook Ads Manager (Facebook Reklam Yöneticisi), iOS platformunun ardından Android’e geldi. Facebook’tan reklam çalışmalarını mobilden de yürütmek isteyen sosyal medya yöneticilerine büyük kolaylıklar sunduğunu söyleyebilmemiz mümkün. Aktif kampanyaları ve reklamları düzenleme, reklam saatlerini görüntüleme ve yönetme, teklif ve bütçede değişiklik yapma, reklam giderlerini görme, reklam sonuçlarını görme gibi bir reklamveren ihtiyacı olabilecek her seçenek uygulamada yer alıyor. Tüm bunların kullanımı basit arayüz üzerinden sunulması ise uygulamanın dikkat çeken özellikleri arasında.

1 milyara yakın reklamveren oluşturan Facebook Ads Manager (Facebook Reklam Yöneticisi) uygulamasında anlık bildirimlere de önem verildiğini görüyoruz ki söz konusu reklam olduğundan bu özelliğin olmaması düşünülemezdi. Sona eren reklamlarınız, reklamlarınızın etkisi ve giderleri hususunda bildirim alabiliyorsunuz.

Facebook'tan reklam veren işletmeler arasındaysanız, reklamcılık faaliyetlerinizi daha kolay yürütmenize, kontrol altında tutmanıza izin veren Facebook Ads Manager'ın Android sürümü olmazsa olmazlarınız arasında olmalı.