Facebook Groups

Facebook Groups

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 9,088
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Facebook

Facebook Groups ile Facebook gruplarınıza tek bir yerden ulaşabilirsiniz.

Facebook Groups, Facebook’ta kendiniz ve arkadaşlarınız tarafından oluşturulmuş gruplara daha rahat ulaşmanız amacıyla geliştirilmiş bir sosyal ağ uygulaması. Tamamen ücretsiz sunulan uygulama sayesinde katıldığınız tüm grupları tek bir yerde görebiliyor, gruptaki gelişmeleri yakından takip edebiliyorsunuz.

Facebook Gruplarınızı yönetmenize yardımcı olan Facebook Groups, sadece gruplarınız tarafından paylaşılan gönderileri gösteriyor ve hem temiz hem de kullanımı basit arayüz ile bizleri karşılaşıyor.

Hali hazırda Facebook uygulamasını kullanıyorsanız Facebook Groups’u hemen kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Kısa bir ayarlamanın ardından tüm gruplarınızın bulunduğu ana ekran sizleri karşılıyor. Herhangi bir gruba dokunduğunuzda o grupta paylaşılanları görebiliyor, Facebook uygulamasındaki gibi yorum gönderebiliyor, fotoğraf ekleyebiliyor, beğenebiliyorsunuz. Bildirimler sekmesinden gruptaki etkinlikleri takip edebiliyorsunuz.

İlgi alanlarınıza dayanan önerilerde de bulunan Facebook Groups’un ayarlar bölümü de oldukça sade tasarlanmış. Kaç gruba üye olduğunuzu, grup bildirimlerini bu bölümden görüntülüyor ve ayarlıyorsunuz.