FairyTale Fiasco

FairyTale Fiasco

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 712
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Kids Fun Club by TabTale

FairyTale Fiasco, Android cihazları üzerinde oynayabileceğimiz en keyifli çocuk oyunları arasında.

Android tablet ve akıllı telefonlarımıza indirebileceğimiz bir çocuk oyunu olan FairyTale Fiasco, oyunseverleri masalsı bir dünyaya yolculuğa çıkartıyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyundaki temel amacımız prense buluşmak için birbirleriyle mücadele eden prenseslerin karşılaştıkları sorunları çözmek.

Prensesler akla hayale gelmeyecek kurnazlıklar yaparak birbirlerini geçemeye ve prensle buluşacak tek kişi olmaya çalışıyorlar. Bizim bu noktada üstlendiğimiz görev ise her birine yardım etmek ve başlarına gelen kazaları telafi etmek. Prenseslerden bazıları zehirli elma yiyor, bazıları kaza geçiriyor bazılarının elbisesi hasar görüyor bazılarının topuklu ayakkabıları zarar görüyor. Bu problemlerin her birisine çözüm bulmak da bize düşüyor.

Oyunda karşımıza çıkan 10 farklı doktor görevi mevcut. Bu görevlerde elimizdeki ilaçlarla ve diğer araçlarla hastalarımızı tedavi etmeliyiz. Doktor görevlerine ek olarak bir de tamir görevleri bulunuyor. Bu görevlerde ayakkabıları tamir ediyoruz ve prensesleri büyük baloya hazır hale getirmeye çalışıyoruz. Görevlerimiz esnasında kullanmak üzere yanımızda toplam 20 farklı alet edevat bulunuyor. Bu araçları uygun durumlarda kullanmalı ve prenseslerin sorunlarını en kısa süre içerisinde çözmeliyiz.

Genel olarak çocukların seveceği bir oyun olarak nitelendirebileceğimiz FairyTale Fiasco, Android cihazları üzerinde oynamak için bulabielceğiniz en iyi çocuk oyunları arasında.