Fal Vakti

Fal Vakti

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,423
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Hardal Studios

Fal Vakti uygulamasıyla, kahve içtikten sonra fincanınızın fotoğrafını çekerek falınızı yorumlatabilirsiniz.

Kahve içtikten sonra falınıza bakacak kimseyi bulamıyorsanız, Fal Vakti uygulamasında bulunan falcılar sizleri bekliyor.

Fal baktırmak kimine göre batıl inanç sayılsa da, bazı insanlar bağımlılık derecesine ulaşmış bir şekilde bu işi önemser hale gelmiş durumdalar. Fala inanma, falsız da kalma sözünden etkilenen çoğu insan da fal bakan birini gördüğü anda, fincanı kapatıp beklemeye koyuluyorlar. Siz de kahve içtikten sonra falınıza bakacak birini arıyor fakat bulamıyorsanız, Fal Vakti uygulaması tam size göre diyebilirim. Kahvenizi içtikten sonra fincanı kapatıyorsunuz ve soğumaya bırakıyorsunuz. Fincan soğuduktan sonra, fincanı ve tabağı üç farklı açıdan fotoğraflarını çekerek bilgilerini giriyorsunuz ve uygulama falcılarına gönderiyorsunuz.

Falınız çeşitli kriterlere göre yorumlandıktan sonra size bildirim geliyor ve fal yorumunuzu detaylı bir şekilde okuyabiliyorsunuz. Falcı Asuman, Tan ve Femperi adında üç adet falcısı bulunan uygulamada, ücretli olarak baktırdığınız fallar ise gerçek falcılar tarafından bakılıyor.

Fala inanmayıp, falsız da kalmayanlardanım diyorsanız Fal Vakti uygulamasını Android işletim sistemli cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.