Fastlock

Fastlock

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 362
  • DOSYA BOYUTU 0.82 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici 2XDSOFT

Fastlock, bilgisayar başında olmadığınız zamanlarda bilgisayar ekranınızı kilitleyebileceğiniz ücretsiz bir programdır.

Fastlock, kullanıcıların bilgisayar başında olmadıkları zamanlarda ekran aktivitelerini kilitlemek için kullanabilecekleri parola korumalı bir güvenlik programıdır.

Oldukça güvenilir ve kullanışlı bir uygulama olan Fastlock, herhangi bir kurulum gerektirmez. Bu sayede programı bir USB bellek yardımıyla sürekli olarak yanınızda taşıyabilirsiniz.

İndireceğiniz zip dosyasını açtığınız zaman bir de Fastlock Password Tool (Fastlock Şifre Aracı) ile karşılaşacaksınız. Fastlock Password Tool'un amacı ekran kilidini açmak için kullanacağınız yönetici şifresini değiştirmektir. Eğer programı ilk kez kullanıyorsanız, varsayılan şifre: 0000 olarak atanmıştır. Bu şifreyi kullanarak ilk kez giriş yaptıktan sonra kendi kullanıcı şifrenizi belirleyebilirsiniz.

Oldukça güvenilir bir uygulama olan Fastlock, kullanıcıların görev yöneticisi, Alt + F4, Windows butonu veya Alt + Tab gibi alternatif masaüstüne ulaşma yöntemlerini kullanmalarına izin vermez. Tek yol bilgisayarı yeniden başlatmaktır ki bu noktada da eğer sisteminiz bir parolayla korunuyorsa sıkıntı yok demektir.

Bilgisayarınızın başından ayrılmanız gereken durumlarda sadece bir çift tıklamayla bilgisayar ekran aktivitelerini kilitleyebileceğiniz FastLock'u mutlaka denemenizi öneriyorum.