Fates Forever

Fates Forever

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 317
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Hammer & Chisel Inc.

Fates Forever ücretsiz olarak oynayabileceğiniz başarılı bir MOBA oyunudur

Fates Forever eğer mobil cihazlarınızda kaliteli bir oyun oynamak isterseniz size tavsiye edebileceğimiz MOBA türünde bir aksiyon oyunudur.

iOS işletim sistemine sahip iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz Fates Forever internet üzerinden arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz ve diğer oyuncularla PvP karşılaşmaları yapabileceğiniz eğlenceli bir MOBA oyunu. DOTA ile ortaya çıkan MOBA oyunlarında kendi kahramanlarınızı yöneterek rakiplerinizin karargahlarına saldırmaktasınız ve oyun haritasındaki çeşitli öğeleri ve büyülü eşyaları kullanarak rakiplerinize üstünlük sağlamaya çalışmaktasınız. Bu türün özelliklerini güzel grafikler, kaliteli karakter animasyonları ve özel seslendirmelerle birleştiren Fates Forever size iPad'lerinizde benzersiz bir tecrübe yaşatacak bir oyun.

Fates Forever'da herhangi bir süre kısıtlaması olmadan maçlar yapabilmektesiniz. Oyunun kontrolleri dokunmatik sistem düşünülerek geliştirilmiş ve genel olarak sıkıntı yaratmıyor. Oyunda takım oyunu ön planda ve maçları kazanmak için arkadaşlarınızla birlikte çaba göstermeniz gerekmekte.

Fates Forever'ın grafiklerinde, sanatsal altyapısında, ses ve müziklerinde Borderlands, Doom 3, Magic the Gathering ve Mass Effect gibi hit bilgisayar oyunlarında çalışmış olan geliştiricilerin emekleri yer almakta. Oyunda kahramanlarımız için 40 adet büyülü eşya ve çeşitli kişiselleştirme seçeneği yer alıyor ve oyun düzenli aralıklarla güncellenerek oyuna yeni içerikler ekleniyor.