FeeSoeeD

FeeSoeeD

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 6
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici BUG-Studio

FeeSoeeD, daha önce görmediğiniz bir mekanda gizemli yolculuklar yapmanızı isteyen ilginç bir aksiyon oyunudur.

FeeSoeeD oyununda gizemli bir karaktere sahipsiniz. Bu karakterle birlikte büyük bir maceraya atılmanız gerekiyor. Android platformundan ücretsiz indirebileceğiniz FeeSoeeD uygulaması ise size bu maceranın kapılarını açıyor.

FeeSoeeD oyununda karakterinizi sadece siz yönlendirebiliyorsunuz. Karakteriniz kendi başına hareket edemiyor. Bu yüzden macera boyunca tüm yollarda karakterinize dikkat etmelisiniz. FeeSoeeD oyununda karakterinizle birlikte tehlikeli yollardan geçerek hedefe ulaşmaya çalışıyorsunuz. Yalnız yapmanız gereken bu yolculuk hiç rahat olmayacak. Çünkü yol boyunca birbirinde tehlikeli canlılar ve tuzaklar sizi bekliyor olacak. Tuzakların dışında gittiğiniz yollarda bazen boşluklar oluşacak. Tüm bu engellemelere rağmen yolunuza devam etmeli ve asla durmamalısınız.

Geliştiriciler tarafından basit tutulmuş grafikleri ile birlikte FeeSoeeD oyununu oynarken farklı bir hisse kapılacaksınız. Bu his sayesinde FeeSoeeD oyunundan daha fazla zevk almanız mümkün. Her ne kadar grafikleri biraz kötü tutulmuş olsa da FeeSoeeD oyununun müzikleri gayet güzel hazırlanmış. Eğlenceli müzikleriyle birlikte oyunu oynarken sıkılmıyorsunuz. Hatta oynadıkça oynayasınız geliyor.

Boş zamanlarınızda oynayabileceğiniz güzel bir oyun arıyorsanız FeeSoeeD'i hemen şimdi indirip, deneyebilirsiniz.