Field Goal Tournament

Field Goal Tournament

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 228
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Fat Bat Studio

Field Goal Tournament, Android telefon ve tabletinizde ücretsiz oynayabileceğiniz bir Amerikan Futbolu oyunu.

Field Goal Tournament, Android telefon ve tabletinize ücretsiz indirip oynayabileceğiniz Amerikan Futbolu oyunlarından biri. Electronic Arts’ın MADDEN NFL 25’i kadar şaşırtıcı olmasa da boş zamanınızda açıp eğleneceğiniz bir oyun olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.

Field Goal Tournament, bir Amerikan Futbolu oyunu ancak oynanış yönünden çok farklı. Öyle ki lisanslı Amerikan Futbolu oyuncuları bulunmuyor ve maç yapmıyoruz. Bunun yerine bir Amerikan Futbolu topu bir de kale bulunuyor ve farklı açılardan attığımız topu golle süslemeye çalışıyoruz. Her vuruş sonrası açımız değişiyor ve rüzgar farklı yerden esmeye başlıyor. Bu da daha kolay sayı yapmamızı engelliyor. Tabii ki böylesine bir oyunu tek başına oynamak eğlenceli değil. Tam bu noktada turnuva moduna girerek ister gerçek kişilere isterseniz de yapay zekaya karşı oynayabiliyorsunuz.

Field Goal Tournament, kolay oynanışa ve grafiklere sahip olmasına rağmen eğlenceli bir oyun ancak Amerikan Futbolunu içinizde hissetmek istiyorsanız profesyonel bir yapım olan MADDEN NFL 25’i öneririm.