Fields of Battle

Fields of Battle

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 681
  • DOSYA BOYUTU 45.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Super X Studios

Paintball oyununu mobil cihazlara taşıyan Fields of Battle, çocuk dostu bir oyun olmakla kalmayan bir shooter başyapıtı.

Paintball oynamayı seviyor musunuz? Fields of Battle isimli bu oyuna bir göz atmanızda fayda var. Arkadaş ve aile arasında gerçekleştirilebilecek macera dolu bir spor aktivitesi olan Paintball'un en güzel taraflarını cımbızla çeken bir oyun olarak dikkat çeken Fields of Battle, çocuklarınıza da oynatabileceğiniz bir oyun. Üstelik çocuk dostu olmakla birlikte kalitesinden de asla ödün vermiyor.

Hareket kontrolleri sayesinde devrim yaratn FPS kontrollerini mobil cihazlara aktaran Fields of Battle ile yerde sürünme, kafayı pusudan çıkarma ve benzeri taktiksel hareketleri gerçekleştirmeniz mümkün. Mobil ateş etme oyunu deneyimini yeni bir seviyeye çıkartan oyunun teçhizat ve silah çeşitliliği de Paintball sporunun profesyonel dünyasından alıntı birçok örneğiyle zenginleştirilmiş.

Liderlik tablosu ve çevrimiçi rekabet imkanı sayesinde asla yalnız başına oynamak zorunda kalmayacağınız oyun aynı zamanda MOGA GamePad kullanıcıları için de optimize edilmiş kontroller sunuyor. Konsol üzerinden shooter oynayan oyunseverler bu oyunu denediklerinde asla sıkıntı yaşamayacaklardır. 60 tane farklı sahanın olduğu oyunda hayal gücüyle tasarlanmış birkaç mekan dışında tüm sahalar dünya üzerinde yer alan örneklerden oluşuyor.

Farklı hava şartları ve kişisel donanımın bile oyunda belirleyici bir unsur olduğunu düşünecek olursanız, sizi bekleyen oyunun ne kadar başarılı bir altyapıya sahip olduğunu anlamanız mümkün olacaktır. Shooter oyunu sevenlerin kaçırmaması gerektiği bir oyun olan Fields of Battle ücretsiz oynanabiliyor.

ARTILAR

Büyük bir online dünya

Kaliteli grafikler

Ücretsiz

Birçok harita ve oyun modu

EKSİLER

Oyun içi satın alma