FIFA 17

FIFA 17

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 77,585
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Electronic Arts

FIFA 17 bilgisayarlarınızda oynayabileceğiniz bir futbol oyunudur

FIFA 17 oyun tarihinin en sevilen futbol oyunu serilerinden olan FIFA serisinin son oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Geçtiğimiz senelerde Electronic Arts'ın Ignite adını verdiği oyun motoruyla geliştirilip oyuncuların beğenisine sunulan FIFA oyunlar sundukları kaliteyle PES serisinin önüne geçmiş ve oyuncular için tatmin edici bir oynanış tecrübesi yaratmıştı. Yeni nesil oyun konsollarıyla birlikte duyurulmuş Ignite oyun motoru FIFA 17 ile birlikte emekliye ayrılıyor. Electronic Arts radikal bir karar alarak FIFA 17'de Frostbite oyun motorunu kullanmayı tercih etti. Bu oyun motorunu Battlefield, Need for Speed, Dragon Age gibi üst kalite oyunlarda yakından tanıma imkanı bulmuştuk. FIFA 17'de ise Frostbite birçok büyük yenilik getirecek.

Frostbite oyun motoruyla geliştirilen oyunlar yüksek grafik kaliteleriyle dikkat çekiyorlardı. FIFA 17'de bu grafik kalitesinden nasibini alacak ve görsel olarak gelişim yaşanacak. FIFA 17 ile birlikte gelen yenilikler sadece bu grafiksel gelişim ile de sınırlı kalmıyor. Oyun mekaniklerinde birçok geliştirme mevcut. Hatta oyunun fiziksel mekaniklerinin tamamen yenilendiği söylenebilir. Oyuncuların daha akıllı koşacak olmaları, yeni atak teknikleri, yeni ikiili mücadeleler dikkat çeken yenilikler arasında.

FIFA 17'de oyuncular kupalara ve turnuvalara katılabilecekleri gibi oyunun kariyer modunda tek bir oyuncunun hikayesini takip edebilecek ve oyuncularını yükseltmeye ve en değerli oyuncu haline getirmeye çalışacaklar. Eğer futbol oyunu seviyorsanız FIFA 17'yi kaçırmayın.