FIFA 18

FIFA 18

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 74,069
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Electronic Arts

FIFA 18, Electronic Arts Sports tarafından geliştirilen ve dünyanın en çok oynanılan oyunları arasında yer alan bir futbol oyunudur.

FIFA 18, bilgisayar platformunda oynanabilen bir futbol oyunudur

FIFA 17 ile birlikte radikal bir karar alan EA Sports, oyun motorunu Battlefield serisinin de geliştirildiği Frostbite'a taşımıştı. Frostbite'ın daha gelişkin seçenekleriyle birlikte bir hikaye modu yaratma yeteneklerine de erişen Electronic Arts Sports, karşımıza The Journey gibi yaratıcı bir özellikle çıkmıştı. Alex Hunter isimli bir futbolcunun Premier League'e yükselmesini anlatan bir hikayeye sahip olan The Journey'de, daha önce hiçbir futbol oyununda görmediğimiz şekilde RPG oyunu gibi seçimler yapabilmiştik.

Cristiano Ronaldo ile özel olarak çalışılan FIFA 18'de, birçok iyi oyuncunun neredeyse birebir oyuna yansıtıldığını görmek mümkün. Bununla birlikte The Journey'nin devamını da yine FIFA 18 ile birlikte oynayabiliyorsunuz. Grafiksel açıdan geliştiği kadar fiziksel dinamikler açısından da iyileşme yaşayan FIFA 18, yine en iyideki konumunu korumaya devam ediyor.