Fighters Unleashed

Fighters Unleashed

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 77
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici FLYNET STUDIOS

Fighters Unleashed mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur

Fighters Unleashed oyunculara bolca aksiyon sunan bir mobil dövüş oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz beat em up türünde bir oyun olan Fighters Unleashed'da bizi Cadillac and Dinosaurs (atari salonlarında Mustafa adıyla da bilinir) ya da Final Fight (atari salonlarında Hagar diye bilinir) gibi klasik oyunlara benzeyen bir oyun tecrübesi bekliyor. Fighters Unleashed'da Alexia ve Charlie adlı kahramanlarımızın hikayesi konu alınmakta. Kahramanlarımızın Megan adlı arkadaşları bilinmeyen sebeplerden ötürü kaçırılıyor. Biz de Megan'ı kurtarmak için çabalayan kahramanlarımıza yardımcı oluyoruz.

Fighters Unleashed'da 2 boyutlu bir yapı mevcut. Kahramanlarımız ekranda yatay olarak ilerlerken karşılarına düşmanlar çıkıyor, tekmelerini ve yumruklarını kullanarak bu düşmanları ortadan kaldırmaya çalışıyorlar. Kombolar yaparak tekme ve yumruklarımızı arka arkaya sıralarken askerler, zombiler, çete üyeleri, ninjalar ve mafya üyeleri gibi düşmanlarla savaşıyor, motora binerek yol alıyoruz.

Fighters Unleashed kolay kontrollere sahip olan bir oyun. Oyundaki bölüm sonu canavarları ise heyecanlı anlar yaşatmakta.