Fighting Tiger

Fighting Tiger

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,166
  • DOSYA BOYUTU 43.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Jiin Feng

Fighting Tiger, Android mobil cihaz sahibi kullanıcıların oynayabileceği ücretsiz bir dövüş oyunu.

Fighting Tiger, dövüş oyunları seven Android kullanıcılarının tercih edebileceği ücretsiz oyunlardan bir tanesi. 3 boyutlu ve özel dövüş sahnelerine tanık olacağınız oyunun kontrol mekanizması da dövüş oyunlarına göre oldukça başarılı ve rahat.

Karakterinizi kontrol ederek düşmanlarınıza yumruk, tekme, yakalama, fırlatma, karşı hamlelerden kaçma ve savunma uygulayabiliyorsunuz. Burada da el hızlılığınız ve yetenekleriniz devreye giriyor. Rakibinize zarar vererek ondan gelen hamleleri savuşturmayı başarabilirseniz dövüşleri kazanıyorsunuz.

Hem sizin hem de rakiplerinizin sahip olduğu can değeri ekranın sağ ve sol üst ekrandaki barda görüntüleniyor. Can değeriniz azaldıkça hamlelerinizi daha dikkatli yapmanız gerekli. Aksi taktirde dövüşten pataklanarak ayrılabiliyorsunuz.

Oyunun hikayesine göre kız arkadaşınız ve hayatınız için dövüşüyorsunuz ve yapacağınız dövüşlerde farklı silahlar kullanabiliyorsunuz. Düşmanlarınıza kesinlikle merhamet göstermeyin çünkü onlar fırsat bulduğunda sizi dövmekten hiç vazgeçmiyorlar.

Android cihazınız varsa ve dövüş oyunu oynamak istiyorsanız Fighting Tiger ücretsiz olarak bulabileceğiniz en iyi alternatiflerden bir tanesi. Hemen sitemizden indirerek oynamaya başlayın.