Finch for Twitter

Finch for Twitter

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 92
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Mobile Social Apps

Finch for Twitter, Android telefon ve tabletler için ücretsiz Twitter uygulaması.

Finch for Twitter, Android telefon ve tabletinizde önyüklü gelen veya sonradan yüklediğiniz Twitter uygulamasıyla çeşitli sorunlar yaşıyorsanız alternatif olarak kullanabileceğiniz istemcilerden biri. Birden fazla hesabı yönetme, istenmeyen tweet’leri gizleme, yeni tweet, mesaj veya bahsetmelerde bildirim alma dahil resmi Twitter uygulamasının sunduğu tüm özellikleri mevcut.

Android cihazlar için Twitter uygulaması sürekli olarak güncelleniyor ancak güncellemeler çoğunlukla hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri üzerine olmakla birlikte tweet’lerin yüklenmemesi, beğenememe gibi sorunlar içeriyor. Bu noktada alternatiflere yöneliyoruz. Finch for Twitter da bunlardan biri.

Profesyonel tasarımcılar tarafından hazırlanmış modern, sade ve özelleştirilebilir arayüzüyle karşımıza çıkan uygulamayla birden fazla Twitter hesabımızı kolaylıkla yönetebiliyor, dilediğimiz uzunlukta diğer deyişle karakter sınırlamasına takılmadan Tweet gönderebiliyor, tek dokunuşla listelerimize ulaşabiliyor, günün trend başlıklarını görebiliyoruz.