Finger Blood Pressure Prank

Finger Blood Pressure Prank

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,009
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Onex Softech

Finger Blood Pressure Prank uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdan tansiyon ölçümü şakaları yapabiliyorsunuz.

Finger Blood Pressure Prank uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının dostlarına ufak şakalar yapmak için kullanabilecekleri ücretsiz bir şaka uygulaması olarak karşımıza çıktı. Uygulamanın temel işlevi ise kan basıncınızı ya da diğer adıyla tansiyonunuz ölçüyor gibi görünmesi. Böylelikle hem kendi tansiyonunuzu hem de arkadaşlarınızın tansiyonunu ölçebiliyor gibi görünebilir, onlarla biraz eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Uygulamanın çok sade ve anlaşılır bir arayüzü mevcut. Dolayısıyla kullanımınız esnasında herhangi bir şekilde zorlanmanız ya da karmaşık menüler arasında dolaşmanız gerekmiyor. Uygulamayı açtığınız anda karşınıza çıkan tarayıcı grafiğinin üzerine parmağınızı koymanızla birlikte oldukça hoş bir tarama animasyonu oynatılmaya başlıyor. Böylece gerçekten bir tansiyon taraması yapıldığına dair yeterince ikna edici bir işlem tamamlanıyor diyebilirim.

Tarama işleminin tamamlanmasının ardından ekranda bir tansiyon cihazı beliriyor ve bu cihaz üzerinde rastgele üretilmiş bir tansiyon değeri görebiliyorsunuz. Dolayısıyla uygulamanın verdiği sonucu görenler gerçekten bir tansiyon ölçümü yapıldığına inanıyorlar. Ancak hasta yakınlarınız varsa onları bu uygulamayla kandırmanızı kesinlikle önermiyoruz. Zira elde ettiğinzi sonuçlar tamamen şaka amaçlı olarak hazırlanmışlar ve başkalarının hayatlarını tehlikeye atacak şekilde uygulamadan faydalanmanızın yasal sorumluluklarını tüm kullanıcılarımıza hatırlatmamız gerekli.

Eğer eğlenceli anlar yaşamak ve ailenize, arkadaşlarınıza beklemedikleri şakalar yapmak istiyorsanız göz atmadan geçmemeniz gerektiğini söyleyebilirim.