First Blood: Er Meydanı

First Blood: Er Meydanı

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 34,288
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Oasis Games

First Blood Er Meydanı, tarayıcınız üzerinden ücretsiz oynayabileceğiniz üç boyutlu bir shooter oyunudur.

Counter-Strike efsanesinden sonra ülkemizde de hızla yayılan online FPS türü, hemen hemen her gün karşımıza yeni yapımlar sunarak biraz da onların sütünden yararlanmamızı istiyor. First Blood Er Meydanı da yeni, yine ve yeniden bir Counter-Strike benzeri oyun olarak karşımızda. Bu sefer tamamen Türkçe bir altyapıyla, aşina olduğunuz aksiyonun içine dalarak rakiplerinizi mermi manyağı yapmaya hazırlanın, hem de hiçbir yükleme veya kurulum yapmadan!

First Blood: Er Meydanı Özellikleri

  • Aksiyon yüklü sahneler,
  • Ücretsiz oynnaış,
  • 3D grafik açıları,
  • Zengin içerik,
  • Türkçe dahil farklı dil seçenekleri,
  • Çeşitli güncellemeler,

Oasis Games'in Türkçe dil desteğiyle ülkemizde yayınladığı oyunu aslında tamamen tanıyorsunuz. Takımlara ayrılarak farklı oyun modları içerisinde çatıştığımız First Blood'ta, genele indirgenen ücretsiz FPS oyunlarından farklı olarak bir şey var: oyun, tarayıcı üzerinden oynanıyor. Şaşırtıcı derecede uygun tarayıcı optimizasyonu, yine tarayıcı tabanlı olarak değerlendirirsek sunduğu grafikler ve oynanışıyla First Blood yüksek rütbelere ulaşmak isteyen tüm oyuncuları bünyesine bekliyor.

Oyunda bulunan farklı silah seçenekleri ve haritalarda dilediğiniz gibi çatışabiliyorsunuz. First Blood'ta yer alan oyun modlarıyla arkadaşlarınız arasında sadece bıçak veya sadece bomba gibi eğlenceli modlar kurabilirsiniz. Silah ve harita seçenekleri de neredeyse olduğu gibi Counter-Strike'tan alınma olduğu için zaten hiç yabancılık çekmeyeceksiniz. Yine de haritaları istasyon, karargah, çöl, depo gibi farklı temalara oturttukları için biraz daha basit bir izlenim bırakıyor. Menü arayüzü de sade olduğundan First Blood, FPS'ye yeni oyuncular için alışılması kolay bir seçenek.

First Blood'ın ekip oyununa değer verdiği, oyuna eklediği modlardan biri olan boss savaşıyla belli oluyor. Seviyenize göre arkadaşlarınızla toplanıp tek bir düşmana karşı çatıştığınız bu mod gerçekten eğlenceli. Özellikle tarayıcı üzerinden sunucuların da oldukça iyi performans vermesi, online bir oyun olarak First Blood'ın eğlencesini baltalamıyor. Online olanlarla hemen bir ekip oluşturabilir, oynadıkça kazandığınız seviyelerle yeni silah ve ekipman satın alabilir, farklı modlar keşfedebilirsiniz.

First Blood: Er Meydanı İndir

First Blood Er Meydanı'nı hemen oynamaya başlamak için sayfanın üstündeki "Hemen Kaydol!" tuşundan kaydınızı gerçekleştirip oyuna girebilirsiniz. First Blood tamamen ücretsiz. Oyunu ücretsiz olarak indirip hemen oyunun tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz.

ARTILAR

Menü arayüzü başarılı

Tamamen Türkçe

Direkt olarak tarayıcı üzerinden oynanabiliyor

EKSİLER

Vuruş hissi zayıf

Harita ve silah seçenekleri özelleştirilebilirdi