Fix It Girls - House Makeover

Fix It Girls - House Makeover

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 28
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici TabTale

Küçük kızlara özgüven aşılayacak başarılı bir oyun olan Fix It Girls - House Makeover tamir ve ev düzenleme hakkında önemli detaylar öğretiyor.

Tamir etme işini sadece erkekler mi yapabilir zannediyorsunuz? Tekrar düşünün! Bu oyun bunun tam aksini ispatlayan bir çalışmayı sizelere sergiliyor. Fix It Girls - House Makeover isimli bu oyunda amacınız eğlenceli kızları bir araya toplayıp yıkık ve harap olmuş döküntü evleri her aşamasıyla yenileyip temizlemek ve ardından içini mobilyalarla döşemek. Bu işler için bir erkeğin yardımı asla ama asla zorunlu değil.

Genç kızlara özgüven aşılayacak bir konu üzerinde duran oyun, müşterek bir hayatın müşterek vatandaşı olmak konusunda önemli bir ders veriyor. Erkeklerin ve kadınların gerçeği yansıtmayan ama kanıksanmış olan rolleriyle oynayan Fix It Girls - House Makeover, kadınların da en az erkekler kadar yetenekli be başarılı olabileceklerini bizlere gösteriyor.

Android telefon ve tablet üzerinden oynanabilecek bu oyun genç kızların oldukça hoşuna gidecektir. Oyun ücretsiz olarak deneme sürümüne ulaşmanızı sağlasa da tam oyun paketi ve reklamlardan kurtulmak için uygulama içi satın alma yapmanız gerekecektir.