Fixies The Masters

Fixies The Masters

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 150
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Apps Ministry LLC

Android için ücretsiz bir eşya tamir etme oyunu olan Fixies The Masters ile çocuğunuz eşyaların içindekileri merak etmek için onları parçalamayı bırakacaklar.

Çocuklarınız evdeki eşyaların içindekilerini merak ettikleri için onları parçalıyorlar mı? Özellikle erkek çocukların sıkça yapmış olduğu bir eylem olan televizyon kumandası parçalama ve benzeri muziplikler bu oyun ile son bulabilir. Fixies The Masters isimli bu Android oyunu evde bulunan araçların iç dünyasına bir yolculuk yapıp onları tamir etmenizi sağlayan bir mobil oyun. Fotoğraf makinesinden saç kurutma cihazına kadar çeşitlerin bol olduğu bu dünyada çocuğunuz tamir işleminin zorluklarını çözerken güzel kafa çalıştıracaktır.

Öte yandan bilinç aşılamak için oyunların yararlı olabileceğini düşünüyorsanız bu oyun ile doğru noktaya bir adım daha ulaşıyorsunuz. Oyun size kesinlikle eşyaların kıymeti hakkında önemli mesajlar veriyor ve tamirat işlemi çok da kolay bir işlem değil. Yapmamanız önerilen şeyler de var. Misal, elektriğe bağlı bir cihazı tamir etmemeniz lazım.

Android telefon ve tablet için hazırlanan bu mobil oyun tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor ama reklamlardan kurtulmayı arzu ediyorsanız ve oyun paketindeki eşyaları genişletmek istiyorsanız uygulama içi satın alma seçenekleri karşınıza çıkacaktır.