Flat Army

Flat Army

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 158
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Solar-Games

Flat Army, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Flat Army, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Birbirinden zorlu düşmanların yer aldığı oyunda harika bir atmosfere giriş yapıyorsunuz.

Boş zamanlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli bir aksiyon oyunu olan Flat Army, 2 boyutlu bir dünyada geçen oyundur. Birbirinden farklı düşmanların ve oyun modlarının yer aldığı oyunda zevkli dakikalar geçirebiliyorsunuz. Becerilerinizi ve yeteneklerinizi sınayan oyunda gerçek zamanlı mücadelelere de katılabiliyorsunuz. Etkileyici bir atmosferde geçen oyunda 60'dan fazla farklı türde silah kullanabiliyor ve savaşı sonuna kadar hissedebiliyorsunuz. Harika bir atmosferde geçen oyunda platformlar arasında ilerliyor ve bölümleri tamamlamaya çalışıyorsunuz. Özel güçler de kullanabileceğiniz oyunda gerçekçi bir atmosfer yer alıyor. Şiddet dolu sahnelerin yer aldığı oyun çocukların oynaması ise sakıncalı olabilir.

Kolay bir oynanışa sahip olan oyunda harika bir atmosfer yer alıyor. Gerçekçi grafiklerin ve aksiyon dolu sahnelerin yer aldığı Flat Army'i mutlaka denemelisiniz. Eğer savaş oyunlarından zevk alıyorsanız bu oyunu mutlaka denemelisiniz.

Flat Army oyununu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.