FlicFlac Converter

FlicFlac Converter

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 259
  • DOSYA BOYUTU 0.88 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Sector Seven

FlicFlac Converter, ses dosyaları arasında hızlı ve pratik bir şekilde dönüştürme işlemlerini gerçekleştirmenize olanak tanıyan taşınabilir bir ses dönüştürme programdır.

FlicFlac Converter, kullanıcıların ses dosyaları arasında dönüştürme işlemlerini hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilmeleri için tasarlanmış kullanışlı ve taşınabilir bir ses dönüştürme programıdır. Taşınabilir bir program olan FlicFlac Converter'ı bir USB bellek aracılığıyla yanınızda taşıyabilir ve ne zaman ihtiyacınız olursa kullanabilirsiniz.

5 farklı ses formatı için destek sunan FlicFlac Converter ile kullanıcılar ses dosyalarını FLAC, WAV, MP3, OGG ve APE formatlarına hızlı bir şekilde dönüştürebilirler.

Birkaç ince ayarında yer aldığı program sayesinde dönüştürülecek ses dosyalarının kalitelerini (düşük kalite, orta kalite, yüksek kalite) ayarlama şansına sahipsiniz. Ayrıca program dönüştürme işlemi tamamlandıktan sonra isterseniz kaynak dosyaları sizin için silebiliyor.

Ne yazık ki dönüştürülen dosyaların hangi klasör altına kaydedileceğini belirlemek gibi bir şansınız bulunmuyor ve dönüştürülmüş ses dosyaları doğrudan kaynak klasör üzerine yazdırılıyor.

Ses dönüştürme işlemlerini oldukça hızlı ve sorunsuz bir şekilde yerine getiren program, testlerim sırasında karşımıza herhangi bir hata çıkarmadı.

Ses dosyaları arasında format dönüştürme işlemlerini hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlayacak ücretsiz, taşınabilir ve küçük boyutlu bir program olan FlicFlac Converter'ı mutlaka denemenizi öneririm.