Flick Heroes

Flick Heroes

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 18
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Storm Giant Studios

Android işletim sistemli mobil cihazlarda oynanabilen Flick Heroes, sizi kaosun hakimi yapacak bir rol yapma oyunudur.

Android işletim sistemli mobil cihazlarda oynanabilen Flick Heroes, son derece heyecanlı ve eğlence dolu bir rol yapma oyunudur.

Hızlı ve eğlenceli bir oynanış mekaniği olan oyunda tam bir kargaşa ortamı hakim. Ancak oyunu eğlenceli kılan taraf da bu kargaşa ortamı. Yaklaşık 2-3 dakikalık meydan okumalarla ilerlenen oyunda savaşlar kazanıldıkça ve bölümler geçildikçe bir kulenin zirvesine doğru tırmanıyorsunuz. Amaç tabi ki kulenin en üstüne ulaşmak. 150’yi aşkın el yapımı bölümün yer aldığı Flick Heroes mobil oyununda her biri farklı özelliklere sahip bir çok karakter bulunuyor.

Oyunda ilerledikçe farklı karakterler koleksiyonu eklenirken, kazanılan envanterlerle de karakterlerinizi güçlendirebilirsiniz. Bire karşı bir yapılan savaşlarda da hamleler sıra ile yapılıyor. Yani aynı anda hem rakip hem sizin karakterleriniz saldırmıyor. Kuşkusuz oyunun bu özelliği de o kargaşa ortamında size nefes alacak bir boşluk bırakıyor. Tam bir eğlence ortamına sahip Flick Heroes mobil oyununu Google Play Store’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.