Flick Soccer Brazil

Flick Soccer Brazil

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 332
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Full Fat Games

Android cihazlar için dünya kupasına özel Flick Soccer oyunu.

Flick Soccer Brazil, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz çok eğlenceli bir futbol oyunu. Aslında orijinal olarak Flick Soccer oyunu bulunan yapımcılar, dünya kupası hatrına bu oyunu çıkarmışlar ve çok da iyi yapmışlar.

Aslında maç yapmaktan çok şut atmaya yönelik bir yapıya sahip olan oyunun dünya kupası versiyonu da çok eğlenceli olmuş. Zaten kupa başladıktan sonra bu tür oyunlar popüler olmaya başladı. Siz de bu oyunlar kupa ruhunu kendi başınıza da devam ettirebilirsiniz.

Eğlenceli oyun yapısı ve görsel efektleri ile gerçekten denenmeyi hakeden bu oyunda amacınız topu kaleye sokmak. Fakat bu o kadar da kolay değil, zira önünüzde kurulan barajları geçmeye çalışıyorsunuz. Penaltıdan çok frikik gibi vuruşlar yaptığınız oyunda sürekli yer değiştirdiğiniz için monotona bağlamıyor.

Ayrıca altın madalyalar kazanmaya çalışacağınız oyunda plaj futbolu ve kadınlarla oynama seçenekleri de mevcut. Eğer siz de dünya kupası heyecanını cebinizde yaşamak istiyorsanız, bu oyunu indirip denemenizi tavsiye ederim.