FlightHero

FlightHero

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 287
  • DOSYA BOYUTU 25.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Flextrela Corporation

FlightHero uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizden dünyadaki tüm uçuşları takip edebilmenize yardımcı oluyor.

FlightHero uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının mobil cihazlarıyla dünya üzerinde gerçekleşen havayolu uçuşlarını kolayca görüntüleyebilecekleri ve takip edebilecekleri ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor ve oldukça detaylı bilgiler sunabiliyor. Tüm verilerin gerçek zamanlı olarak sunulması sayesinde isterseniz dostlarınızın uçuşlarını takip edebilir, isterseniz hobi olarak tüm uçuşlara göz atabilirsiniz.

Neredeyse tüm havayollarına dair bilgileri barındıran uygulama, bulunduğunuz konumun yakınlarından geçen uçakları da otomatik olarak gösteriyor ve böylece her defasında tarama yapmanıza gerek kalmıyor. Uçuşların çeşitli kriterlere göre sıralanabilmesi ve filtreleme seçenekleri ise detaylı aramalar yapmak isteyen kullanıcılar için oldukça yeterli diyebilirim.

Hem yolcu uçakları hem de askeri ve kargo uçaklarını gösterebilen FlightHero, havalimanlarının iniş ve kalkış tablolarını, gecikmelerini ve mevcut hava durumunu da detaylı bir şekilde aktarabiliyor. Uzun dönemli hava tahmini menüsü ise uçuşların yanında günlük hayatta hava tahminlerine ihtiyaç duyan kullanıcılar tarafından da tercih edilebiliyor.

Havadaki uçakları hafızasına alabilen ve daha sonra çevrimdışı olarak bu uçuşları göstermeye devam edebilen uygulama, internet bağlantınız kesilse de kısa dönemli olarak takip gerçekleştirmenize olanak tanıyor.

Uçuşları sosyal ağlardaki hesaplarınızdan paylaşabilmek için kullanabileceğiniz paylaşım butonları da uygulamanın sundukları arasında. Eğer ücretsiz ve kolay kullanılır bir uçuş takibi uygulaması arıyorsanız göz atmadan geçmeyin derim.