Floata

Floata

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 277
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Pi Developers

Android cihazlarda her ekrandan tweet atma uygulaması.

Siz de her an Tweet atmayı sevenlerden misiniz? Eğer öyleyseniz bu uygulama tam size göre. Floata, Android cihazınızda her an istediğiniz ekrandayken Tweet atmanızı sağlayan bir uygulama. Bulunduğunuz uygulamayı terk etmeden, Twitter uygulamasına geçiş yapmadan Tweet atmak için yapmanız gereken uygulamayı indirip Twitter hesabınızı bağlamak. 

Telefon ekranınızda siz gezindikçe sizinle birlikte adeta yüzen Floata simgesine tıkladığınızda, Tweet yazmanızı sağlayan bir kutu çıkıyor ve buradan istediğiniz yazı ve bağlantıyı paylaşıyorsunuz. Henüz çok basit özelliklerin yer aldığı uygulama fotoğraf eklemenize olanak sağlamıyor. Ancak kalan karakter sayısını göstererek en azından anlık Tweet atma ihtiyacınızı karşılıyor.

Android 4.0 ve üstü cihazlarınızda kullanabileceğiniz Floata ücretsiz ve kullanması oldukça basit. Floata'nın ana ekranından yüzen ikonu açıp kapatmanız mümkün olduğu gibi, telefonun üst barında her an devredışı bırakabilmeniz için de bir simge bulunuyor. Arada sırada küçük bir kutucuk açmak yerine uygulamanın ana ekranını açan uygulamanın bu önemsiz hatasının önümüzdeki sürümlerde iyileştirmelerle birlikte giderilmesini umuyoruz.

ARTILAR

Her ekrandan istediğiniz an Tweet atabiliyorsunuz.

EKSİLER

Henüz resim gönderilemiyor.