Fluid Football

Fluid Football

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 168
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Fluid Games

Fluid Football oldukça yenilikçi bir futbol oyunudur

Fluid Football bize oldukça farklı ve heyecanlı bir futbol tecrübesi yaratan, iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarımızda ücretsiz olarak oynayabileceğimiz bir futbol oyunudur.

Bağımlılık yapıcı bir yapıya sahip olan Fluid Football benzerlerinden değişik bir oyun yapısına sahiptir. Oyun stratejik bir altyapı ile maç yapma heyecanını birleştiriyor. Bize sunulan farklı gol senaryolarında topu ağlarla buluşturmak için kritik kararlar almalı, oyuncularımızı ve paslarımızı direkt olarak kontrol ederek gole ulaşmalıyız. Oyunda gole giden yolu biz belirleyebiliyoruz; fakat bunun için tam bir takım oyunu sergilemeli, paslarımızı doğru rotaya göndermeli ve oyuncularımızın doğru anda doğru noktada olmasını sağlamalıyız.

Fluid Football oldukça kolay bir kontrol sistemine sahiptir. Oyunda parmağımızı ekranda sürükleyerek pas atabiliyor, paslarımıza ve şutlarımıza falso verebiliyoruz. Kaleye yaklaştığımızda ise oyun kuşbakışı görünümden 3 boyutlu görünüme geçiyor ve kaleyi karşımıza alarak daha hassas bir şekilde şut çekebiliyoruz.

Fluid Football bize düzilenelerce farklı senaryo ve hedef sunarak gol atmak için mücadele etmemizi sağlıyor. Bu taktiksel senaryolar gerçek futbol uzmanları tarafından tasarlanmış senaryolardır. Senaryoları gerçekleştirmek için akıllıca oyuna yerleştirilmiş ipuçlarından da yararlanabiliyoruz. Eğer futbol oyunlarını ve futbolun taktiksel altyapısını seviyorsanız Fluid Football kaçırmamanız gereken bir oyun.