FLV to AVI Video Converter

FLV to AVI Video Converter

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 840
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici DVDAVITools

FLV formatındaki flash videoları direkt olarak AVI formatına dönüştürmek için bu ücretsiz aracı kullanabilirsiniz.

Not: Programın kurulum dosyası Google tarafından zararlı yazılım olarak algılandığı için indirme bağlantısı kaldırılmıştır.

Özellikle YouTube gibi video izleme sitelerinden indirdiğiniz Flash formatındaki videolar için hazırlanmış olan FLV formatını bilgisayarınızda izlemekte sıkıntı yaşıyorsanız kullanabileceğiniz programlardan bir tanesi de FLV to AVI Video Converter. Program sayesinde bilgisayarınıza indirdiğiniz ancak izleyemediğiniz tüm Flash videolarını kolaylıkla standart AVI formatına dönüştürebilirsiniz.

Aynı anda birden fazla videoyu dönüştürebilen program herhangi bir ayar yapmanızı da gerektirmiyor. İndirdikten sonra direkt olarak FLV formatından AVI'ye dönüştürmeye başlayabilirsiniz. FLV'lerinizi programın arayüzüne bıraktıktan sonra hangi klasöre çıktı yapılacağını belirttikten sonra işlemi başlatmanız yeterli.

Maalesef başka formatlar için herhangi bir destek sunmayan program, çok yer kaplayabilen AVI formatını sevmeyenlere yardımcı olamıyor. AVI'den diğer formatlara dönüştürmek için başka yazılımlara ihtiyaç duyabilirsiniz ancak AVI işinizi görüyorsa küçük ve hafif yapısından dolayı tercih edebilirsiniz.