Folx

Folx

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 1,376
  • DOSYA BOYUTU 36.2 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici EltimaSoftware

Mac için Folx programı bilgisayarınız için ücretsiz bir dosya indirme yöneticisidir.

Mac için Folx programı bilgisayarınız için ücretsiz bir dosya indirme yöneticisidir.

Folx, Mac için en iyi dosya indirme asistanıdır. Bu ücretsiz dosya indirme yöneticisi, hoş bir tasarıma sahiptir ve kullanımı kolay, yenilikçi bir arayüz taşır. Bu program, kullanımı gereksiz olan tonlarca özellik taşımaz. Dosyaları indirmek için yapmanız gereken tek şey, web tarayıcınızda bulunan bağlantıya tıklamaktır. Ardından Folx gerekeni yapar.

Ayrıca bu program iki uygulamanın tek programda birleşmiş halidir. Yani bir tanesi ortak indirmeler, diğeri torrentler için olan iki indirme uygulamasına ihtiyacınız yoktur. Folx, bu indirmelerin tümünü tek uygulama halinde taşıyabilir.

Folx, birden çok indirme işleminizi parçalar halinde ayırabilir ve bunları aynı anda, hızlı bir şekilde gerçekleştirebilir. Folx programında ayrıca indirme ve yükleme hızını ayarlamanız için bir seçenek de bulunur. Böylece en önemli indirmeleri onları sürükleyip listenin en başına bırakarak öncelikli hale getirebilirsiniz. Çevrimdışı olmanız ya da web sitesinin kullanılabilir olmaması gibi beklenmeyen durumlara karşılık olarak Folx yazılımının indirmeleriniz için sunduğu otomatik sürdürme niteliği de bulunmakta.