iGetter

iGetter

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 599
  • DOSYA BOYUTU 2.19 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Presenta

iGetter ile dosya indirme işlemlerinizi düzenleyebilir ve hızlandırabilirsiniz.

iGetter dosya indirme hızlandırma ve dosya indirme işlemlerini daha düzenli bir şekilde gerçekleştirme konusunda kullanıcılara yardımcı olan bir dosya indirme yöneticisidir.

Oldukça zengin özelliklere sahip olan bu download hızlandırıcı standart download durdurma ve download devam ettirme özelliklerinin haricinde dosya indirme işlemleri bittiğinde CD yazdırma özelliği ile indirilen dosyaları otomatik olarak CD'ye yazdırabilmektedir.

iGetter'in öneml özelliklerinden biri download hızını ayarlama özelliğidir. Eğer dosya indirme işlemleri sırasında internette gezinti yapmak istiyorsanız bu özellik oldukça işinize yarayacaktır. Bu özellik sayesinde maksimum dosya indirme hızını belirleyerek bu işlemlerin gezintinizi bölmesini engelleyebilirsiniz. 

iGetter dosya indirme işlemleri sırasında indirilecek dosyaları parçalara ayırır ve bu sayede bu parçaları standart dosya indirme işlemlerine göre daha hızlı indirir. Özellikle büyük boyutlu dosyalarda işe yarayan bu özellik indirme işlemlerinizin çok daha kısa sürede sonlanmasını sağlar.

iGetter kendisini tarayıcılarınıza entegre etmenizi de sağlar. Bu sayede tarayıcılarınızdan başlattığınız indirme işlemleriniz otomatik olarak iGetter ile başlar ve download durdurma ve devam ettirme, hızlı download gibi özelliklerden faydalanabilirsiniz. Program ayrıca sağ tıklamayla açılan menülere de kendisini entegre edebilmektedir.

Toplu dosya indirme desteği, internet sitelerini analiz etme ve sitede yer alan içerikleri komple indirebilme, ZIP dosyalarının içeriklerini indirme işleminden önce görüntüleyebilme, indirilen dosyaların geçmişini görüntüleyebilme iGetter'ın diğer kullanışlı özellikleridir.