Font Installer

Font Installer

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 7,535
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici JRummy Apps Inc.

Rootlu Android cihazınıza, birbirinden farklı yüzlerce çeşit yazı fontundan beğendiğinizi yükleyebilirsiniz.

Font Installer uygulaması ile rootlu cihazlarınızın yazı fontlarını zevkinize göre ayarlayabilirsiniz. İçerisinde yüzlerce yazı fontu bulunan uygulama, kendi fontlarınızı yükleme imkanı da sunuyor.

Android cihazınıza yeni bir font yüklemeden önce her ihtimale karşı bir yedekleme işlemi yapmanız önemlidir. Uygulama direkt olarak sistem dosyalarını etkilediğinden, olumsuz bir durumla karşılaşmanız durumunda önlem almanız adına faydalı olacaktır. Telefonunuzun hafızasında bulunan fontlar ya da uygulamanın kendi yazı tipleri arasından seçeceğiniz bir fontu anında kullanmaya başlayabilirsiniz.

Beğendiğiniz fontları arkadaşlarınızla paylaşabilme gibi bir imkan da sunan uygulama, yüklü olan yazı fontlarının önizlemesini de sunarak bu fontun yazı içinde nasıl göründüğünü de tecrübe etmenizde yardımcı oluyor. Yeni bir font yüklemeden önce Yedekleme ve Geri Yükleme menüsünden orijinal fontu yedeklemenizi hatırlatmakta fayda olduğunu düşünüyorum. Ayrıca uygulama sadece rootlanmış Android cihazlarda kullanılabiliyor.