Football Legends 3

Football Legends 3

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 455
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ThunderBull

Football Legends 3 eğlenceli bir mobil futbol oyunudur

Football Legends 3 mobil cihazlarınızda boş zamanlarınızı eğlenceli bir şekilkde değerlendirmenize yardımcı olan bir futbol oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Football Legends 3'te kolay olarak başlayan, giderek zorlaşan bir mücadeleye adım atıyoruz. Oyunda dünyaca ünlü takımlardan birini seçerek yıldız oyuncularını yönetiyoruz ve rakip kaleye şut atarak takımımızı galibeyete ulaştırmaya ve maçları kazanarak kupayı elde etmeye çalışıyoruz.

Football Legends 3'te oyuncular temel olarak şut atma yeteneklerini test ediyorlar. Oyunda karşı takımın kalesine topu gönderirken parmağımızı ekranda sürüklüyoruz. Bu işi yaparken doğru açıyı kullanmalı ve hedefi tutturmalıyız. Oyun gittikçe zorlaşan bir yapıya sahip. Başta hedefler sabitken maçları kazandıkça hareket eden hedeflerle karşılaşıyoruz ve bu hedefleri tutturmamız da güçleşiyor. Bu nedenle daha dikkatli bir şekilde şut atmamız gerekiyor.

Football Legends 3 görsel olarka tatmin edici bir kalite sunmakta. Oyun düşük sistem özelliklerine sahip Android cihazlarda da rahatça çalışabiliyor.