Forces of War

Forces of War

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,074
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Uken Games

Forces of War ile savaşın heyecanını yaşayabilirsiniz

Forces of War bize ülkemizi temsil ederek karşımıza çıkan düşmanlara cehennemi tattırma imkanı veren ücretsiz bir Android oyunudur.

Kendi birliklerimizin kontrolünü ele alarak dünyayı kara, hava veya deniz yoluyla fethetmek için yola çıktığımız oyunda zafer kazandıkça ve düşmanlarımızı yendikçe birliklerimizi birçok yönden geliştirebiliyoruz ve daha güçlü rakiplere diş bileyebiliyoruz. Bunun yanında sınırlı sayıdaki silaha sahip olarak zafere giden yolda büyük bir adım atabilmekteyiz.

Dünya çapında 20 milyondan fazla oyuncuya sahip bir online oyun olan Forces of War'da dünya çapından rakiplerle karşılaşarak savaşabilmekteyiz. Bize efsanevi savaşlar yapabilme fırsatı sunan oyunda özel turnuvalar düzenlenmektedir ve bu turnuvalarla dünya çapında adımızı duyurabilme imkanı tanınmaktadır. Birçok farklı görevi tamamlayarak birliklerimizi daha da güçlendirebiliyoruz ve ödül avlama tadındaki etkinliklere katılabiliyoruz. Uygulama içerisindeki forum, profil yorumları ve klan sohbeti oyunun sosyal özellikleri olarak öne çıkmakta.