Forest 2

Forest 2

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 5,619
  • DOSYA BOYUTU 32.06 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Lukas Jaeckel

Forest 2, Slender Man benzeri bir yapıya sahip olan bir korku oyunudur

Forest 2 oyuncuları ürpertici bir ormanın içinde tek başlarına bırakan ve kuvvetli bir atmosfere sahip olan bir korku oyunu.

Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir korku oyunu olan Forest 2 aslında 2012 yılında Forest adıyla yayınlanan serinin ilk oyununun geliştirilmiş ve daha güzel bir görünüme kavuşturularak yeni içeriklerle zenginleştirilmiş hali. Forest 2'de arkadaşlarıyla kampa giden bir kahramanın hikayesi konu alınıyor. Kahramanımız uzun bir uykudan uyandığında arkadaşlarının ortadan kaybolduğunu fark ediyor. Arkadaşlarını bulmak için karanlık ormanın derinliklerinde yolunu bulmaya çalışan kahramanımız etrafta olağanüstü şeylerin varlığını hissediyor. Bir takım gizemli sesler kahramanımıza fısıldıyor. Bizi takip eden korkunç bir varlığı keşfettikten sonra ise buradan kaçmak için elimizden geleni yapmamız gerektiğini anlıyoruz.

Forest 2 temel olarak Slender Man benzeri bir korku oyunu. Oyunda sürekli takip edilirken bölümü tamamlamamız için gerekli eşyaları ve ipuçlarını toplamamız gerekiyor. Forest 2, serinin ilk oyununa göre daha yüksek kaliteli grafiklere sahip. Fenerimizin sunduğu aydınlatmanın göze hoş görünmesinin yanında genel olarak modollemelerdeki piksel sayısı da artmış. Bu sayede bizi çok daha keskin bir görüntü bekliyor. Oyunun seslerinde de gelişmeler mevcut. Yapay zeka da bütün bu geliştirmelerden payını almış.

Bağımsız bir yapım olan Forest 2 kendi türünde başarılı bir oyun. Eğer korku oyunlarını seviyorsanız bu oyun hoşunuza gidebilir.