Forgotton Anne

Forgotton Anne

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 19
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SQUARE ENIX

Forgotton Anne, Steam üzerinden satın alabileceğiniz bir aksiyon-macera oyunudur.

Forgotton Anne, Square Enix tarafından yayınlanan bir aksiyon-macera oyunudur.

Forgotton Anne, oyuncaklardan mektuplara, çoraplardan hikâyelere birçok şeyin kaybolduğu bir evrende geçiyor. Forgotlings adı verilen varlıkların yaşadığı Forgotten Lands’da geçen yapımda yer alan bu yaratıkları, kaybolan nesnelerin tekrar hatırlanması için mücadele veriyorlar.

Forgotton Anne, anlamlı bir hikayeyle bezenmiş, küçük bulmacalar barındıran, bir tür sinematik maceranın yaşandığı bir aksiyon oyunu olarak tanımlanıyor. Oyuncular Anne isimli karakteri yönetiyorlar ve Anne’nin ustası Bonku ile birlikte gerçek dünyaya dönmek için verdikleri mücadeleye ortak oluyorlar.

Anime tarzı grafikleriyle sizi büyülü bir yolculuğa çıkarmak için geliştirilen Forgotton Anne, güzel bir hikaye görmek ve bunu gerçekten başarılı şekilde yansıtılmış bir oyunla birlikte tatmak isteyen oyuncular için birebir durumda.

Platform ögeleriyle birlikte gerçekten sizi doyamayacağınız bir deneyimin ortasına bırakan Forgotton Anne, kesinlikle göz atılması gereken oyunların başında kendisine yer bulmayı başarıyor. Oyuna dair daha ayrıntılı bilgileri almak ve oynanışına dair detayları görmek için ise hemen aşağıdaki yer alan videoyu izleyebilirsiniz.