FPse

FPse

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 442
  • DOSYA BOYUTU 2.90 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Schtruck & LDchen

PlayStation oyun arşivinizi Android cihazında oynanabilir kılan FPse isimli bu emülatör rakiplerine büyük ölçüde fark atan bir kaliteye sahip.

Türkiye'de konsol tarihinin resmi başlangıcı diyebileceğimiz Sony Playstation, dünya üzerinde beşinci nesil konsol kuşağına ait olsa da ilk kez yurdumuzda yaygın olarak dünya ile aynı anda kullanıcılara yayılmaya başladı. Dünyanın en geniş oyun kütüphanelerinden birine sahip olan ve poligon tasarımlı oyun dünyasının mimarı olan bu konsolun emülatörü Android cihazlarınıza da ulaştı. Mevcut seçenekler arasında en iyi performansı sunan FPse, ne yazık ki paralı ancak ücretsiz olarak sunulan diğer alternatifler gibi saçınızı başınızı yolmanıza sebep olmuyor.

PSX oyunlarını OpenGL ile görüntüleyen FPse, oluşturduğunuz ISO dosyalarını oynatma kabiliyetine sahip. Etkileyici bir arayüzde sunulan bu emülatör aynı zamanda kullanım kolaylığıyla da dikkat çekiyor. İyi performansla birlikte birçok oyunu da destekleyen FPse, görüntü ve ses konusunda en az sıkıntı yaratan PSX emülatörlerinden biri. Oyun içersinde dilediğiniz an kaydetme seçeneğini size sunan emülatör, yol üstünde ara verdiğinizde bir sonraki oturumda kaldığınız yerden devam etmenizi sağlıyor. Guncon ve Analog Stick desteği olan kontrol arayüzü yetersiz geldiyse Xbox 360, PS3, MOGA ve Nvidia Shield GamePad seçeneklerini kullanmanıza izin veriyor.

Geniş ekran render seçeneği olan FPse, 4:3 ekran oranını sizin cihazınıza uyarlayıp sinematik görüntüyle oyun oynamanızı sağlıyor. Ücretli olması en büyük dezavantaj olsa da PlayStation oyun arşivinizi ISO dosyası olarak FPse üzerinden sorunsuzca çalıştırabiliyorsunuz.

ARTILAR

En iyi PSX emülatörü

Hızlı performans

GamePad desteği

ISO dosyalarını okuyor

EKSİLER

Ücretli